Pracownicy Instytutu

Nauczyciele akademiccy
Baczyńska-Wilkowska Maria, mgr inż. michal.bartys@pw.edu.pl p. 339  
Bartyś Michał, dr hab. inż., prof. PW michal.bartys@pw.edu.pl p. 339  
Duszak Piotr, mgr inż. piotr.duszak.dokt@pw.edu.pl p. 313  
Fajdek Bartłomiej, dr inż. bartlomiej.fajdek@pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Hameed Ayesha, mgr inż. ayesha.hameed@pw.edu.pl p. 304  
Janiszowski Krzysztof, prof. dr hab. inż. krzysztof.janiszowski@pw.edu.pl p. 342  
Klimaszewsk Jan, dr inż. jan.klimaszewski@pw.edu.pl p. 306  
Korobiichuk Igor, dr hab. inż. igor.korobiichuk@pw.edu.pl p. 312  
Kościelny Jan, prof. dr hab. inż. jan.koscielny@pw.edu.pl p. 305  
Kukiełka Krzysztof, dr inż. krzysztof.kukielka@pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Kurek Jerzy, prof. dr hab. inż. jerzy.kurek@pw.edu.pl p. 304a  
Łabęda-Grudziak Zofia, dr zosia.grudziak@pw.edu.pl p. 313  
Możaryn Jakub, dr inż. jakub.mozaryn@pw.edu.pl p. 341  
Ordys Andrzej, dr hab. inż., prof. PW andrzej.ordys@pw.edu.pl p. 255  
Ostrowski Igor, dr igor.ostrowski@pw.edu.pl p. 346  
Piechna Adam, dr inż. adam.piechna@pw.edu.pl p. 338  
Przybylski Maciej, dr inż. maciej.przybylski@pw.edu.pl p. 306 22 234 8366
Różańska-Walczuk Monika, mgr inż. monika.rozanska@pw.edu.pl p. 313  
Seta Zbigniew, dr inż. zbigniew.seta@pw.edu.pl p. 346  
Siemiątkowska Barbara, dr hab., prof. PW barbara.siematkowska@pw.edu.pl p. 256  
Siewnicka Alicja, dr inż. alicja.siewnicka@pw.edu.pl p. 228A  
Suski Damian, mgr inż. damian.suski@pw.edu.pl p. 341  
Syfert Michał, dr hab. inż. michal.syfert@pw.edu.pl p. 254  
Sztyber Anna, dr inż. anna.sztyber@pw.edu.pl p. 313  
Wang Jikun, dr inż. jikun.wang@pw.edu.pl p. 341  
Wasiewicz Piotr, dr inż. piotr.wasiewicz1@pw.edu.pl p. 312  
Winnicki Arkadiusz, dr inż. arkadiusz.winnicki@pw.edu.pl p. 346  
Wnuk Paweł, dr inż. pawel.wnuk@pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Doktoranci bez etatu asystenta
Ali Soltani Sharif Abadi, mgr inż. ali.soltani_sharif_abadi.dokt@pw.edu.pl    
Fryc Piotr, mgr inż. piotr.fryc@pcosa.com.pl    
Gromada Krzysztof, mgr inż. krzysztof.gromada@pitradwar.com    
Gruszka Łukasz, mgr inż. lukasz.gruszka90@gmail.com    
Hryniewicki Bartłomiej, mgr inż. bartlomiej.hryniewicki.dokt@pw.edu.pl    
Więckowski Rafał, mgr inż. rafal.wieckowski@piap.lukasiewicz.gov.pl    
Pracownicy administracyjni i techniczni
Marta Pawłowska, mgr marta.pawlowska@pw.edu.pl
iair@pw.edu.pl
p. 253 22 234 8555
Lipiński Paweł, mgr pawel.lipinski@pw.edu.pl p. 231  
Rumińska Grażyna grazyna.ruminska@pw.edu.pl p. 251  
Trendak Ilona, mgr ilona.trendak@pw.edu.pl p. 251  
Wrzesińska Agata, mgr agata.wrzesinska@pw.edu.pl p. 231  
Wykładowcy prowadzący zajęcia zlecone
Holejko Danuta, dr inż. dh@mchtr.pw.edu.pl p. 53  
Mednis Willi, dr inż. w.mednis@mchtr.pw.edu.pl p. 53  
Olszewski Mariusz, prof. nzw. dr hab. inż. m.olszewski@mchtr.pw.edu.pl p. 345  
Szaciłło-Kosowski Jerzy, dr inż. szako@mchtr.pw.edu.pl p. 228