Pracownicy

Pracownicy Instytutu

Nauczyciele akademiccy
Michał Bartyś, prof. nzw. dr hab. inż. bartys@mchtr.pw.edu.pl p. 339  
Konsultacje: wt. 10:15-12:00
Piotr Duszak, mgr inż. piotrdusz@yahoo.pl p. 313  
Bartłomiej Fajdek, dr inż. bartlomiej.fajdek@pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Konsultacje: pon. 10:15-11:00; wt. 10:15-11:00
Krzysztof Janiszowski, prof. dr hab. inż. kjanisz@mchtr.pw.edu.pl p. 342  
Konsultacje: pon. 11:00-12:00; wt. 10:00-11:00
Jan Klimaszewski, dr inż. janklimaszewski@mchtr.pw.edu.pl p. 307  
Konsultacje: pt. 11:15-12:00; pt. 12:15-13:00
Igor Korobiichuk, dr hab. inż. i.korobiichuk@mchtr.pw.edu.pl p. 312  
Jan Kościelny, prof. dr hab. inż. jmk@mchtr.pw.edu.pl p. 254  
Konsultacje: wt. 11:15-12:00
Krzysztof Kukiełka, dr inż. k.kukielka@mchtr.pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Konsultacje: pon. 11:15-12:00; wt. 11:15-12:00
Jerzy Kurek, prof. dr hab. inż. jkurek@mchtr.pw.edu.pl p. 304a  
Konsultacje: pon. 11:15-12:00; wt. 10:15-11:00
Zofia Łabęda-Grudziak, dr inż. z.labeda@mchtr.pw.edu.pl p. 313  
Konsultacje: wt. 13:15-14:00; śr. 12:15-13:00
Jakub Możaryn, dr inż. j.mozaryn@mchtr.pw.edu.pl p. 341  
Konsultacje: wt. 11:15-12:00; czw. 11:15-12:00
Andrzej Ordys, prof. nzw. dr hab. inż. andrzej.ordys@pw.edu.pl p. 255  
Igor Ostrowski, dr inż. igor.ostrowski@pw.edu.pl p. 346  
Adam Piechna, dr inż. adam.piechna@gmail.com p. 314a  
Konsultacje: wt. 12:15-13:00; śr. 15:15-16:00
Maciej Przybylski, dr inż. maciej.przybylski@mchtr.pw.edu.pl p. 307 22 234 8648
Konsultacje: pon. 13:00-13:45; wt. 13:00-13:45
Monika Różańska - Walczuk, mgr inż. m.rozanska@mchtr.pw.edu.pl p. 49  
Konsultacje: wt. 11:15-13:00
Zbigniew Seta, dr inż. seta@mchtr.pw.edu.pl p. 312  
Barbara Siemiątkowska, prof. nzw. dr hab. b.siemiatkowska@mchtr.pw.edu.pl p. 256  
Konsultacje: pt. 10:15-12:00
Alicja Siewnicka, dr inż. alicja.siewnicka@pw.edu.pl p. 228A  
Damian Suski, mgr inż. d.suski@mchtr.pw.edu.pl p. 341  
Konsultacje: pon. 8:00-9:00; wt. 8:00-9:00
Michał Syfert, dr inż. michal.syfert@pw.edu.pl p. 253  
Konsultacje: wt. 11:15-12:00
Anna Sztyber, dr inż. a.sztyber@mchtr.pw.edu.pl p. 313  
Konsultacje: pon. 10:15-12:00
Jikun Wang, dr inż. wang@mchtr.pw.edu.pl p. 341  
Piotr Wasiewicz, dr inż. piotr.wasiewicz1@pw.edu.pl p. 312  
Konsultacje: pon. 12:15-14:00
Arkadiusz Winnicki, dr inż. winnicki@mchtr.pw.edu.pl p. 49  
Konsultacje: wt. 10:15-12:00
Paweł Wnuk, dr inż. p.wnuk@mchtr.pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Konsultacje: wt. 14:15-15:00; śr. 12:15-13:00
Doktoranci bez etatu asystenta
Alicja Cegielska, mgr inż. cegielska.alicja@gmail.com p. 345  
Konsultacje: czw. 12:15-14:00
Łukasz Chechliński, mgr inż. lukasz.chechlinski@gmail.com p. 30  
Magdalena Górska, mgr inż. m.gorska90@gmail.com p. 345  
Łukasz Gruszka, mgr inż. lukasz.gruszka90@gmail.com    
Daniel Koguciuk, mgr inż. daniel.koguciuk@gmail.com p. 30  
Paweł Wittels, mgr inż. pawel.wittels@piap-space.com    
Pracownicy administracyjni i techniczni
Elżbieta Boniecka elzbieta.boniecka@pw.edu.pl p. 253 22 234 8555
Elżbieta Kuźba, mgr inż. elzbieta.kuzba@pw.edu.pl p. 231  
Paweł Lipiński, mgr pawel.lipinski@pw.edu.pl p. 231  
Grażyna Rumińska grazyna.ruminska@pw.edu.pl p. 251  
Ilona Trendak, mgr ilona.trendak@pw.edu.pl p. 251  
Wykładowcy prowadzący zajęcia zlecone
Krzysztof Cieślicki, prof. dr hab. inż. cieslick@mchtr.pw.edu.pl p. 255  
Konsultacje: śr. 13:15-14:00
Danuta Holejko, dr inż. dh@mchtr.pw.edu.pl p. 53  
Konsultacje: wt. 14:15-15:00
Anna Jankowska, dr inż. a.jankowska@mchtr.pw.edu.pl p. 338  
Konsultacje: wt. 11:15-12:00
Jędrzej Koj, dr inż. j.koj@mchtr.pw.edu.pl p. 53  
Stanisław Kornacki, dr inż. kornacki@mchtr.pw.edu.pl p. 338  
Konsultacje: wt. 10:15-11:00
Wieńczysław Kościelny, dr inż. wjk@mchtr.pw.edu.pl p. 340  
Willi Mednis, dr inż. w.mednis@mchtr.pw.edu.pl p. 53  
Mariusz Olszewski, prof. nzw. dr hab. inż. m.olszewski@mchtr.pw.edu.pl p. 345  
Konsultacje: czw. 12:15-13:00; pt. 12:15-13:00
Kornel Rostek, dr inż. kornel.rostek@pw.edu.pl p. 313  
Konsultacje: pon. 11:15-12:00; czw. 13:15-14:00
Jerzy Szaciłło-Kosowski, dr inż. szako@mchtr.pw.edu.pl p. 231  
Konsultacje: śr. 14:15-15:00; czw. 12:15-13:00