Studia Podyplomowe
Oferta dydaktyczna IAiR

Dojazd

Gmach Wydziału Mechatroniki znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Boboli i Narbutta. Na Wydział można dojechać komunikacją miejską lub samochodem, koło Wydziału jest parking.

Komunikacja miejska:

  • Tramwajem: z dworca kolejowego Warszawa Centralna tramwajami nr 33 lub 17 w kierunku Mokotów, 7 lub 8 przystanek, Wydział znajduje się między przystankami.
  • Metrem: do stacji Pole Mokotowskie (Szkoła Główna Handlowa) i następnie dojście pieszo ul. Rakowiecką i Boboli (ok. 10 min) lub dojazd tramwajami nr 33 lub 17 w kierunku Mokotów.

Samochód – wjazd na parking od ulicy Narbutta, ulica Narbutta jest ulicą jednokierunkową z kierunkiem ruchu od ulicy Al. Niepodległości do ulicy Boboli:

  • od strony dworca kolejowego Warszawa Centralna ulicą Al. Niepodległości do ulicy Narbutta w prawo i ulicą Narbutta do Wydziału.
  • od strony Piaseczna ulicą Al. Niepodległości do ulicy Madalińskiego w lewo, ulicą Madalińskiego do ulicy Kieleckiej w prawo, następnie ulicą Kielecką do ulicy Narbutta w lewo i ulicą Narbutta w lewo do Wydziału – nie ma skrętu w lewo do ulicy Narbutta z ulicy Al. Niepodległości.
Instytut Automatyki i Robotyki
Politechnika Warszawska