Projekt AiR 4.0

28-07-2017

Poszukiwanie ekspertów zewnętrznych do Rad Programowaych na Wydziale Mechtraoniki

Informujemy, że w dniu 28 lipca 2017 roku uruchomiliśmy procedurę mającą na celu wyłonienie członków Rad Programowaych reprezentujących otoczenie społeczno gospodarcze. Osoby zainteresowane zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie wydziału Mechatroniki. Oferta ważna do 4 sierpnia 2017 r.

15-06-2017

Powołanie Rady Programowej na Wydziale Elektrycznym

Została powołana Rada Programowa dla modyfikowanej specjalności II stopnia na kierunku Automatyka i Robotyka realizowanej na Wydziale Elektrycznym.

15-05-2017

Powołanie Rad Programowych na Wydziale Mechatroniki

Zostały powołane Rady Programowe dla modyfikowanych specjalności II stopnia na kierunku Automatyka i Robotyka realizowanych na Wydziale Mechatroniki.

10-04-2017

Uruchomienie strony Projektu

Zapraszamy na strone projketu AiR 4.0 – nowa jakość kształcenia na kierunku automatyka i robotyka w perspektywie oczekiwań pracodawców. Znajdować się tu będą podstawowe infromacje o projekcie i jego realizacji.