Instytut automatyki i robotyki Politechniki Warszawskiej

Pracownicy Instytutu


Nauczyciele akademiccy

Michał Bartyś, prof. nzw. dr hab. inż. bartys@mchtr.pw.edu.pl p. 339 22 234 8597
Konsultacje: wt. 10:15-12:00
Alicja Cegielska, mgr inż. cegielska.alicja@gmail.com
Konsultacje: czw. 12:15-14:00
Łukasz Chechliński, mgr inż. lukasz.chechlinski@gmail.com p. 30
Rafał Chojecki, mgr inż. r.chojecki@mchtr.pw.edu.pl p. 28 22 234 8295
Konsultacje: wt. 12:15-14:00
Krzysztof Cieślicki, prof. dr hab. inż. cieslick@mchtr.pw.edu.pl p. 255 22 234 8403
Konsultacje: śr. 13:15-14:00
Bartłomiej Fajdek, mgr inż. b.fajdek@mchtr.pw.edu.pl p. 341 22 234 8528
Konsultacje: pon. 10:15-11:00; wt. 10:15-11:00
Dominik Górski, mgr inż. dominik.gorski@ee.pw.edu.pl p. 346
Konsultacje: pt. 12:15-13:00
Krzysztof Janiszowski, prof. dr hab. inż. kjanisz@mchtr.pw.edu.pl p. 342 22 234 8311
Konsultacje: pon. 11:00-12:00; wt. 10:00-11:00
Anna Jankowska, dr inż. a.jankowska@mchtr.pw.edu.pl p. 338 22 234 8291
Konsultacje: wt. 11:15-12:00
Jan Klimaszewski, mgr inż. janklimaszewski@mchtr.pw.edu.pl p. 307 22 234 8648
Konsultacje: pon. 8:15-9:00; czw. 11:15-12:00
Daniel Koguciuk, mgr inż. daniel.koguciuk@gmail.com p. 30
Igor Korobiichuk, dr inż. kiv_igor@list.ru p. 312 22 234 8506
Jan Kościelny, prof. dr hab. inż. jmk@mchtr.pw.edu.pl p. 254 22 234 8380
Konsultacje: wt. 11:15-12:00
Krzysztof Kukiełka, dr inż. k.kukielka@mchtr.pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Konsultacje: pon. 11:15-12:00; wt. 11:15-12:00
Jerzy Kurek, prof. dr hab. inż. jkurek@mchtr.pw.edu.pl p. 304a 22 234 8590
Konsultacje: pon. 11:15-12:00; wt. 10:15-11:00
Zofia Łabęda-Grudziak, dr inż. z.labeda@mchtr.pw.edu.pl p. 313 22 234 8335
Konsultacje: wt. 13:15-14:00; śr. 12:15-13:00
Jakub Możaryn, dr inż. j.mozaryn@mchtr.pw.edu.pl p. 346 22 234 8373
Konsultacje: wt. 11:15-12:00; czw. 11:15-12:00
Mariusz Olszewski, prof. nzw. dr hab. inż. m.olszewski@mchtr.pw.edu.pl p. 345 22 234 8649
Konsultacje: czw. 12:15-13:00; pt. 12:15-13:00
Adam Piechna, dr inż. adam.piechna@gmail.com p. 314a 22 234 8335
Konsultacje: wt. 12:15-13:00; śr. 15:15-16:00
Maciej Przybylski, mgr inż. maciej.przybylski@mchtr.pw.edu.pl p. 307 22 234 8648
Konsultacje: wt. 12:30-13:15; śr. 10:00-10:45
Barbara Putz, prof. nzw. dr hab. inż. bputz@mchtr.pw.edu.pl p. 306 22 234 8366
Konsultacje: pt. 12:30-14:00
Radosław Pytlak, prof. dr hab. inż. r.pytlak@mchtr.pw.edu.pl p. 304 22 234 8470
Konsultacje: pon. 12:15-14:00
Kornel Rostek, mgr inż. k.rostek@mchtr.pw.edu.pl p. 313 22 234 8335
Konsultacje: czw. 12:15-14:00
Monika Różańska - Walczuk, mgr inż. m.rozanska@mchtr.pw.edu.pl p. 49 22 234 8284
Konsultacje: wt. 11:15-13:00
Barbara Siemiątkowska, prof. nzw. dr hab. siemiatkowskab@gmail.com p. 256 22 234 8647
Konsultacje: pt. 10:15-12:00
Alicja Siewnicka, mgr inż. a.siewnicka@mchtr.pw.edu.pl p. 228A 22 234 8470
Marcin Stachura, dr inż. m.stachura@mchtr.pw.edu.pl p. 341 22 234 8528
Konsultacje: wt. 10:00-11:00; czw. 13:00-14:00
Damian Suski, mgr inż. d.suski@mchtr.pw.edu.pl p. 346 22 234 8373
Konsultacje: pon. 8:00-9:00; wt. 8:00-9:00
Michał Syfert, dr inż. m.syfert@mchtr.pw.edu.pl p. 253 22 234 8555
Konsultacje: wt. 11:15-12:00
Anna Sztyber, dr inż. a.sztyber@mchtr.pw.edu.pl p. 313 22 234 8335
Konsultacje: czw. 10:15-12:00
Piotr Wasiewicz, dr inż. pwasiew@mchtr.pw.edu.pl p. 312 22 234 8506
Konsultacje: pon. 12:15-14:00
Arkadiusz Winnicki, dr inż. winnicki@mchtr.pw.edu.pl p. 49 22 234 8647
Konsultacje: wt. 10:15-12:00
Mateusz Wiśniowski, mgr inż. wisnio@mchtr.pw.edu.pl p. 49 22 234 8284
Konsultacje: śr. 10:15-11:00; czw. 10:15-11:00
Paweł Wnuk, dr inż. p.wnuk@mchtr.pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Konsultacje: wt. 14:15-15:00; śr. 12:15-13:00

Doktoranci bez etatu asystenta

Piotr Dąbrowski piotrdabrowski@poczta.onet.pl
Magdalena Górska, mgr inż. m.gorska90@gmail.com p. 345 22 234 8649
Bogdan Harasymowicz-Boggio, mgr inż. mysticdrow@gmail.com p. 30

Pracownicy administracyjni i techniczni

Elżbieta Boniecka boniecka@mchtr.pw.edu.pl p. 253 22 234 8555
Maria Górnicka gornicka@mchtr.pw.edu.pl p. 343 22 234 8548
Paweł Lipiński p.lipinski@mchtr.pw.edu.pl p. 231 22 234 8660
Ireneusz Morawski iair@mchtr.pw.edu.pl p. 28 22 234 8295
Grażyna Rumińska g.ruminska@mchtr.pw.edu.pl p. 251 22 234 8573
Ilona Trendak, mgr i.trendak@mchtr.pw.edu.pl p. 251 22 234 8573
Janusz Wichniak, mgr inż. wichniak@mchtr.pw.edu.pl p. 231 22 234 8660

Wykładowcy prowadzący zajęcia zlecone

Jan Barczyk, dr inż. barczyk@mchtr.pw.edu.pl p. 53 22 234-8329
Danuta Holejko, dr inż. dh@mchtr.pw.edu.pl p. 53 22 234 8329
Konsultacje: wt. 14:15-15:00
Jędrzej Koj, dr inż. j.koj@mchtr.pw.edu.pl p. 53 22 234 8329
Stanisław Kornacki, dr inż. kornacki@mchtr.pw.edu.pl p. 338
Konsultacje: wt. 10:15-11:00
Wieńczysław Kościelny, dr inż. wjk@mchtr.pw.edu.pl p. 340 22 234 8592
Willi Mednis, dr inż. w.mednis@mchtr.pw.edu.pl p. 53 22 234 8329
Jerzy Szaciłło-Kosowski, dr inż. szako@mchtr.pw.edu.pl p. 231 22 234 6660
Konsultacje: śr. 14:15-15:00; czw. 12:15-13:00