Instytut automatyki i robotyki Politechniki Warszawskiej

Seminarim Koła Naukowgo Humanoid


Dodano: 2016-12-11

Koło Naukowe Humanoid ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na seminarium współorganizowane wraz ze Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej "Kreatywne Wykorzystanie Technologii przez Marki - czyli reklama to nie tylko spoty telewizyjne proszków do prania”.
 
termin: 14.12.2016 (środa)
godzina: 17:30
miejsce: sala seminaryjna Wydziału Mechatroniki PW
 
Jest to spotkanie na którym chcielibyśmy Wam pokazać, że działania marketingowe/komunikacyjne marek i firm to coraz częściej nowe, użyteczne dla ludzi produkty i usługi, pełnoprawne start-upy, prototypy, wykorzystujące nowe technologie wynalazki oraz realne innowacje. Na spotkaniu pokażemy przykłady działań komunikacyjnych firm i instytucji, które coraz częściej swoje budżety marketingowe przeznaczają na działania przypominające bardziej R&D niż tworzenie tradycyjnych kampanii reklamowych oraz opowiemy o tym, gdzie widzimy potencjał na współpracę pomiędzy branżą reklamową i Wami.
 
Seminarium przygotowali:
 
Jan Cieślar - Senior Copywriter w Grey Group Poland. Jego reklamy oscylują na granicy popkultury, startupów, nowych produktów i technologii.
Kilka przykładów: http://www.notexactlyadvertising.com
 
Jakub Koźniewski - Projektant i artysta nowych mediów. Współzałożyciel kolektywu panGenerator, w ramach którego tworzy pionierskie projekty na przecięciu sztuki, designu i nowych technologii. Zdobywca Złotego Lwa na festiwalu w Cannes 2016 w kategorii Design. Wykładowca w School of Form na pierwszych w Polsce studiach z obszaru creative coding.
http://www.jkozniewski.com
http://www.pangenerator.com
 
Marcin Talarek - dyrektor kreatywny w butiku IRL specjalizującym się w tworzeniu koncepcji działań komunikacyjnych marek z wykorzystaniem know-how z zakresu innowacji kulturowej i technologicznej.
http://cargocollective.com/marcintalarek
 
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Link do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/1198272510219885/

« powrót